Prvo kolo

Malonogometaši Crnice poraženi u Dubrovniku, Square pri kraju postavio visoku razliku

Ostali sportovi   |   Autor: G.M.   |   22.09.2023 u 21:05

YouTube/Screenshot/MNK Square
U 1. kolu SuperSport HMNL, Square je pobijedio ekipu Crnice sa 4:0 (1:0), pogocima Duvančića u 11., Hrkaća u 28., Đuraša u 38. te Primića u 39. minuti. Crnica je nastupila bez Babića i Kneževića. Na Baldekinu u subotu od 20 sati Šibenčani će u 2. kolu ugostiti Osijek.

U prvom poluvremenu bez previše šansi jedan dupli pas u 11. minuti bio je dovoljan za vodstvo Squarea 1:0, pogotkom Duvančića.

Vodstvo domaćina udvostručio je Hrkać u 28., da bi se igrač koji je asistirao u prethodna dva opisana gola, Đuraš, i sam na kraju upisao u strijelce u 38. minuti. Minutu prije kraja i vratar Dubrovčana Primić je pogodio praznu mrežu, budući da je Crnica posljednja dva pogotka primila igrajući sa golmanom-igračem.