Pobjeda GKK Šibenika uoči Lige za prvaka: Odlična utakmica mladog Paića - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 23.03.2016, 21:42h   •

Slavlje poslije pet poraza

Pobjeda GKK Šibenika uoči Lige za prvaka: Odlična utakmica mladog Paića

Milan Balaban Pobjeda GKK Šibenika uoči Lige za prvaka: Odlična utakmica mladog Paića
PIŠE Šibenik IN
OBJAVA 23.03.2016, 21:42h

Košarkaši GKK Šibenika prekinuli su niz od pet poraza. Na Baldekinu su sa 70:65, u zadnjem kolu A-1 lige pobijedili VROS Osijek.

U utakmici lišenoj rezultatskog značaja Šibenčane su do pobjede vodili Domagoj Bašić sa 17 i Roko Badžim s 14 koševa. Ali posebno vrijedi izdvojiti učinak mladog Paića: u 24 minute na parketu zabio je 15 koševa, a imao je i osam skokova. P

rve minute u šibenskom dresu zabilježio je mladi David Blažev – bez koša. A kad su u pitanju pojačanja iz redova GKK Šibenika još nema nikakvih informacija, a prijelazni rok završava ove srijede u ponoć.

KLJUČNE RIJEČI:   Gkk Šibenik / košarka /