Drugi uzastopni poraz GKK Šibenke: U produžetku u Sinju slavio AlkarŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 24.10.2020, 21:28h   •

Ništa od povratka pobjedama

Drugi uzastopni poraz GKK Šibenke: U produžetku u Sinju slavio Alkar

Facebook Šibenka Drugi uzastopni poraz GKK Šibenke: U produžetku u Sinju slavio Alkar
OBJAVA 24.10.2020, 21:29h

Košarkaši GKK Šibenke doživjeli su i drugi uzastopni poraz. U Sinju je domaći Alkar slavio rezultatom 112:102 nakon jednog produžetka.

Nakon domaćeg poraza od Furnira, u šibenskim su se redovima nadali da na uvijek neugodnom gostovanju u cetinskoj krajini mogu do pobjede. I u dobrom dijelu utakmice bili su u vodstvu, no, na kraju utakmice nisu se radovali.

Vodstvo od četiri razlike imao je sastav Dženana Rahimića nakon prvih deset minuta igre (24:28). Do poluvremena vodstvo momčadi iz Šibenika je gotovo udvostručeno, s plus devet GKK Šibenka je ušao u drugo poluvrijeme.

I u trećoj četvrtini vodstvo je bilo na šibenskoj strani. Tek pred kraj utakmice Sinjani su uspjeli se približiti, a potom doći i do potpunog egala. Širko je u zadnjem napadu pokušao solo prodorom doći do pobjedničkog koša, ali bezuspješno.

Krenulo se u produžetke, a tu su domaći košarkaši bili daleko efikasniji, te su na kraju slavili pobjedu.

Za slavlje u Sinju Šibenčanima nisu bila dovoljni niti 31 koš Širka, 25 Mikovića i 21 Freemana.

U sljedećem kolu GKK Šibenka igra protiv Splita.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / GKK Šibenka /