Vaterpolisti Solarisa slavili u Beogradu, slijedi veliki derbi protiv Radničkog u Crnici - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 09.11.2019, 19:41h   •

Nastavljen pobjednički niz

Facebook VK Solaris Vaterpolisti Solarisa slavili u Beogradu, slijedi veliki derbi protiv Radničkog u Crnici
OBJAVA 09.11.2019, 19:41h

U devetom kolu A2 Triglav vaterpolske lige Solaris je nastavio svoj sjajan niz. Stigli su do nove pobjede, slavili su u Beogradu kod Zemuna rezultatom 15:6.

Momčad Joška Krekovića nastavlja u pobjedničkom ritmu. U novom susretu regionalne lige stigli su do još jedne pobjede, te su ostali na savršenom učinku uoči velikog derbija protiv Radničkog u Crnici.

S 2:1 dobili su Šibenčani prvu dionicu igre. A već do poluvremena demonstrirali su svoje kvalitete i poveli s 8:3.

Nisu 'spustili ručnu' ni u drugom poluvremenu: dobili su i preostale dvije četvrtine, za konačnih plus devet, odnosno 15:6.

Najefikasniji u redovima Solarisa bili su Vlahović s pet i Pelicarić s četiri gola, dva je postigao Bulat, a po jedan Štrkalj, Herceg, Ljubičić i Koprčina.

Pobjedu je u ovom kolu upisao i Radnički, koji je jedini uz Solaris na stopostotnom učinku: devet pobjeda u devet utakmica. A sljedećeg petka u Crnici igra se veliki derbi.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /