Stala serija vaterpolista Solarisa: Prvi poraz nanijela im Budva - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 24.11.2018, 20:31h   •

Plus tri za domaćine

Stala serija vaterpolista Solarisa: Prvi poraz nanijela im Budva

Facebook Stala serija vaterpolista Solarisa: Prvi poraz nanijela im Budva
OBJAVA 24.11.2018, 20:31h

Vaterpolisti šibenskog Solarisa doživjeli su prvi poraz u A2 Triglav vaterpolo ligi. S 11:8 pobijedila ih je na gostovanju Budva koja je i preuzela vodeću poziciju na ljestvici.

U dosadašnjem dijelu sezone Šibenčani su u pet utakmica upisali isto toliko pobjeda. Bili su jedina neporažena momčad lige, no, savršen učinak pokvarila im je ovog vikenda Budva.

Rezultatom 2:2 završila je prva dionica igre. U drugoj četvrtini domaćini su tri puta tresli šibensku mrežu, dok je na drugoj strani pao samo jedan pogodak.

Prepolovili su šibenski vaterpolisti zaostatak na kraju treće četvrtine, no, u onoj četvrtoj, najefikasnoj, Budva je postigla dva gola više od Krekovićeva sastava čime je osigurala pobjedu.

Čak četiri pogotka u redovima Solarisa postigao je Pelicarić, dva je postigao Begović, a po jedan Lipar i Kreković.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /