Prva pobjeda šibenskih vaterpolistica: Viktoria bolja od Riječanki ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 28.02.2015, 20:35h   •

Na domaćem bazenu u Crnici

Prva pobjeda šibenskih vaterpolistica: Viktoria bolja od Riječanki

arhiva Prva pobjeda šibenskih vaterpolistica: Viktoria bolja od Riječanki
OBJAVA 28.02.2015, 20:34h

Vaterpolistice šibenske Viktorije zabilježile su prvu pobjedu u ovogodišnjem prvenstvu. Na domaćem su bazenu u Crnici s 9:8 pobijedile riječko Primorje EB.

Sedmo kolo donijelo je i prvo šibensko slavlje u sezoni. Riječanke su dobile s 2:1 prvu četvrtinu, ali do odmora preokreću Šibenčanke rezultat i vode s 4:3.

I u trećoj i u četvrtoj četvrtini ekipe su postigle podjednak broj golova, treća je završila 2:2, a četvrta 3:3 što znači da je ekipa Marija Ćalete uspjela sačuvati prednost od jednog gola iz druge četvrtine i osigurati pobjedu.

Rea Pelicarić s tri gola bila je najefikasnija u šibenskim redovima, dok su po dva gola zabilježile Matea Skelin i Katarina Anđelić.

KLJUČNE RIJEČI:  vaterpolo / ŽVK Viktoria / Marijo Ćaleta /