Plus osam za goste

Pretposljednje kolo ligaškog dijela natjecanja: Jug AO u Crnici bolji od Solarisa

Vaterpolo   |   Autor: ŠibenikIN   |   17.03.2022 u 05:18

Vaterpolisti Solarisa poraženi su s 15:7 od dubrovačkog Juga AO u pretposljednjem kolu ligaškog dijela natjecanja.

U Crnici su gosti od starta pokazali po što su došli. S 3:1 vodili su nakon prve dionice igre, a do poluvremena stekli su i pet golova prednosti (8:3).

I nastavak je prošao u njihovoj dominaciji. Postigli su po gol više od Šibenčana i u trećoj i u četvrtoj četvrtini, za konačnih plus osam.

Koprčina s dva gola bio je najefikasniji u šibenskim redovima, dok su po jedan gol postigli Sirovec, Štrkalj, Goreta, Pelicarić i Penava.

U zadnjem kolu ligaškog dijela natjecanja momčad Jure Marelje sljedeće će srijede u Crnici ugostiti Mornar BS.