Pobjeda za kraj 2020. godine: Solaris u Crnici bolji od makarskog Galeba ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 23.12.2020, 19:56h   •

Deseto kolo prvenstva

Pobjeda za kraj 2020. godine: Solaris u Crnici bolji od makarskog Galeba

VK Solaris/arhiva Pobjeda za kraj 2020. godine: Solaris u Crnici bolji od makarskog Galeba
OBJAVA 23.12.2020, 19:56h

U desetom kolu prvenstva vaterpolisti Solarisa u Crnici su s 11:5 pobijedili makarski Galeb.

Bila je to ujedno i posljednja utakmica Prvenstva Hrvatske u ovoj godini, a Šibenčani su je uspješno priveli kraju u svoju korist.

Vrlo brzo riješili su sve dileme oko pobjednika. Vodstvo od 3:0 imali su Mareljini igrači nakon prve četvrtine, a do odmora prednost je narasla na 5:1.

I u drugom poluvremenu šibenski je sastav dobio obje četvrtine, identičnim rezultatom od 3:2 za konačnih 11:5.

Herceg i Koprčina postigli su po dva gola, a Malenica, Erak, Kreković, Pelicarić, Penava, Bulat i T. Šparada po jedan.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /