Nova uvjerljiva pobjeda: Vaterpolisti Solarisa lako se obračunali sa Slovencima - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 26.01.2019, 18:39h   •

U Crnici

Nova uvjerljiva pobjeda: Vaterpolisti Solarisa lako se obračunali sa Slovencima

Facebook VK Solaris Nova uvjerljiva pobjeda: Vaterpolisti Solarisa lako se obračunali sa Slovencima
OBJAVA 26.01.2019, 18:39h

Vaterpolisti Solarisa nastavljaju prema zacrtanom cilju. Kao što su i predviđali, slovenski Koper 1958 nije bio teška prepreka, pa su Šibenčani upisali novu pobjedu, bilo je 17:8.

Bez ikakvih problema odradili su igrači Joška Krekovića u Crnici susret protiv slovenskog Kopera. Poslužio im je susret kao odličan trening za ono što ih čeka u nastavku sezone.

Bili su raspucani igrači Solarisa. Već u prvoj četvrtini stigli su do tri gola prednosti, a do odmora ta se brojka povećala na pet (8:3).

Nije bilo smanjenja intenziteta niti u drugom poluvremenu, pa je do kraja utakmice prednost porasla na devet golova.

Prvo ime susreta bio je Andrija Vlahović s pet postignutih golova. Tri je zabio Koprčina, dva su se puta u strijelce upisali Bušelić i Bulat, a po jedan put Malenica, Štrkalj, Begović, Pelicarić i Kreković.

KLJUČNE RIJEČI:  vaterpolo / VK Solaris /