Ni Galeb MR nije ih mogao zaustaviti: Vaterpolisti Solarisa uvjerljivi i u Makarskoj - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 26.10.2019, 21:35h   •

Sedam od sedam

Facebook VK Solaris Ni Galeb MR nije ih mogao zaustaviti: Vaterpolisti Solarisa uvjerljivi i u Makarskoj
OBJAVA 26.10.2019, 21:35h

Vaterpolisti šibenskog Solarisa upisali su i sedmu prvenstvenu pobjedu u A2 Triglav vaterpolo ligi. Sa 16:10 pobijedili su Galeb MR u Makarskoj ostavši tako i dalje na stopostotnom učinku.

Odmah su igrači Joška Krekovića pokazali po što su došli u Makarsku, s čak 5:1 dobilo su prvu dionicu igre.

Pet puta tresli su mrežu domaćina i u drugoj četvrtini, te su na poluvremenu vodili rezultatom 10:3.

I treća četvrtina pripala je Šibenčanima, da bi u posljednjoj Makarani uspjeli tek neznatno smanjiti zaostatak.

Štrkalj, Herceg i Pelicarić s po tri gola bili su najefikasniji u šibenskim redovima.

U sljedećem kolu Solaris u Crnici dočekuje Vojvodinu.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /