Četvrto kolo, četvrta pobjeda: Vaterpolisti Solarisa uvjerljivi i u Makarskoj - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 10.11.2018, 21:22h   •

Nastavlja se dominacija

Četvrto kolo, četvrta pobjeda: Vaterpolisti Solarisa uvjerljivi i u Makarskoj

Facebook Četvrto kolo, četvrta pobjeda: Vaterpolisti Solarisa uvjerljivi i u Makarskoj
OBJAVA 10.11.2018, 21:22h

Vaterpolisti Solarisa nastavljaju s uvjerljivim igrama i pobjedama. Slavili su ove subote u Makarskoj kod Galeba rezultatom 15:7 uz čak šest golova Andrije Vlahovića.

I u četvrtoj utakmici šibenski su vaterpolisti ostvarili pobjedu, četvrtu. Od starta su u Makarskoj krenuli jako, jasno pokazavši što im zanima u utakmici.

S 5:0 dobili su igrači Joška Krekovića prvu dionicu igre, a na poluvremenu na semaforu je svijetlilo 1:8.

U drugom dijelu nije bilo nikakvih problema oko čuvanja visoke prednosti. Domaćini su samo minimalno dobili treću četvrtinu, da bi u onoj posljednjoj Šibenčani samo podebljali svoje vodstvo.

Vlahović je postigao čak šest golova, Bušelić dva, a po jedan Sabioni, Begović, Pelicarić, Bulat, Lipar, Koprčina i Kreković.

Za Makarane dva je gola postigao Šibenčanin Luka Nimac.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /