Bušelić i Vlahović vaterpoliste Solarisa vodili do nove pobjede u Crnici - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 28.10.2018, 02:06h   •

Snažan otpor Zadra 1952

Bušelić i Vlahović vaterpoliste Solarisa vodili do nove pobjede u Crnici

Facebook VK Solaris Bušelić i Vlahović vaterpoliste Solarisa vodili do nove pobjede u Crnici
OBJAVA 28.10.2018, 02:06h

Vaterpolisti Solarisa nastavljaju u planiranom ritmu. Ostvarili su i treću pobjedu, u Crnici su sa 11:10 pobijedili Zadar 1952.

Znali su u šibenskim redovima da će Zadrani biti teži protivnik od onih s kojima su igrali u prvom kolu. A konačan rezultat možda je i najbolji pokazatelj toga.

Prvu su četvrtinu domaći vaterpolisti zaključili s vodstvom 4:2, da bi na poluvremenu imali pogodak prednosti (6:5).

Treću dionicu igre dobili su s glatkih 3:0, da bi u završnici gosti uspjeli smanjiti, no, ne i ugroziti novu šibensku pobjedu.

Bušelić s četiri i Vlahović s tri gola bili su najefikasniji u šibenskim redovima. Dva je gola postigao Malenica, a po jedan Begović i K. Erak.

U sljedećem kolu Solaris gostuje kod Galeba u Makarskoj.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /