Najgora provokacija!

Crnogorski navijači na utakmici s BiH vikali 'Burek sa sirom'

Svijet   |   Autor: ŠibenikIN   |   12.06.2022 u 14:53

Screenshot
Crna Gora i Bosna i Hercegovina sinoć su u Podgorici odigrale 1:1 u sklopu trećeg kola skupine 3 u B rangu Lige nacija. Bosanskohercegovački mediji pišu kako na stadionu nije bilo navijačkih problema ni zvižduka, dok je za vrijeme intoniranja gostujuće himne bila tišina.

S druge strane, istaknuli su zanimljive povike crnogorskih navijača. Na samom kraju utakmice domaći navijači uzvikivali su: "Burek sa sirom, burek sa sirom." Time su na simpatičan način "provocirali" suparničke navijače, a na internetu je osvanuo i video u kojem se to može čuti.

Igrač Dinama Luka Menalo je u 62. minuti doveo BiH u vodstvo, dok je konačni rezultat postavio Adam Marušić 15 minuta kasnije. BiH se nakon tri kola nalazi na prvom mjestu skupine s pet bodova. Finska i Crna Gora imaju po četiri, dok je Rumunjska posljednja s tri boda.