Slavlje gostiju u Crnici

Solarisu četvrto mjesto u Prvenstvu Hrvatske: Jadran i drugi put uspješniji

Sport   |   Autor: Š.I.   |   13.05.2021 u 10:13

VK Solaris/ Arhiva
Splitski Jadran i u drugoj je utakmici razigravanja za treće mjesto u Prvenstvu Hrvatske bio bolji od Solarisa. Slavili su u Crnici rezultatom 13:8.

Poslije 3:3 u prvoj četvrtini, Splićani su do poluvremena stekli tri gola prednosti.

Svoje vodstvo još su povećali u trećoj četvrtini, a onda bez problema sačuvali u zadnjoj dionici igre.

Herceg i Pelicarić u šibenskim su redovima postigli po dva gola, jednom su mrežu protivnika tresli Goreta, Bulat, Koprčina i Stahor.

Solaris – Jadran 8:13 (3:3, 1:4, 2:4, 2:2)