Šibenski powerlifteri iz Zagreba se vratili s brojnim medaljama i državnim rekordima, ‘pao’ je povijesni bench od 190 kilogramaŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Sport  •   OBJAVA: 18.12.2019, 20:25h   •

Nižu uspjehe

Facebook/Beck Šibenski powerlifteri iz Zagreba se vratili s brojnim medaljama i državnim rekordima, ‘pao’ je povijesni bench od 190 kilograma
PIŠE V.B.
OBJAVA 18.12.2019, 20:25h

U Zagrebu je u nedjelju održano natjecanje u powerliftingu i bench pressu ‘Kup grada Zagreba’, a članovi Powerlifting kluba Šibenik osvojili su brojne medalje i srušili državne rekorde.

Teo Kalođera osvojio je zlato i bio najbolji kadet. Ivona Žonja osvojila je zlato u svojoj kategoriji, apsolutno treće mjesto i oborila je državni rekord.

Goran Šimić osvojio je zlato u powerliftingu, najbolji je benčer, a također je oborio državni rekord.

Kristijan Škugor osvojio je zlato u benchu i srebro u powerliftingu sa mrtvim dizanjem od 290 kilograma.

Detaljne rezultate po kategorijama možete pogledati na ovom linku.

KLJUČNE RIJEČI:   Powerlifting klub Šibenik /