Tek se zahuktava

Šibenik Open 2022: Dovršene kvalifikacije i prvo kolo

Sport   |   Autor: G.M.   |   06.10.2022 u 08:17

  Facebook/TK Šubićevac
Donosimo pregled svih rezultata kvalifikacija te prvog kola (šesnaestine finala) šibenskog ITF W25 turnira na teniskim terenima Šubićevca. Četvrtak je predviđen za osminu finala, već od deset ujutro.

Rezultati kvalifikacija:

1. runda
Radojević (Srbija)-Borodulina (Rusija) 4:6 6:2 7:10
Pršo (Australija)-Tucaković (BiH) 3:6 6:4 5:10
Krznarić (Hrvatska)-Mayerova (Slovačka) 6:3 6:4
Ivanković (Hrvatska)-Jerolimov (Hrvatska) 1:6 2:6
Knez (Hrvatska)-Gemović (Srbija) 1:6 3:6
Golas (Poljska)-Mukić (Hrvatska) 6:3 6:0
Kouzmanov (SAD)-Lazarević (Srbija) 6:4 6:7 7:10
Baltić (BiH)-Samardžić (Njemačka) 6:3 7:5
Marenk (Slovenija)-Kempster (UK) 5:2 predaja
Ratković (Crna Gora)-Senić (Srbija) 4:6 0:6
M. Radišič (Slovenija)-Nikčević (Crna Gora) 3:6 7:6 8:10
Sarkisova (Rusija)-Stancescu (Rumunjska) 6:0 6:1

2. runda
Struplova (Češka)-Žuvela (Hrvatska) 6:3 7:5
Borodulina (Rusija)-Mašić (Srbija) 2:6 6:3 7:10
Meri (Slovačka)-Serticova (Češka) predaja Serticove
Tucaković (BiH)-Chiesa (Italija) 3:6 7:5 10:7
Kolar (Slovenija)-Šumak (Hrvatska) predaja Kolar
Krznarić (Hrvatska)-Hrdinkova (Češka) 2:6 4:6
Yang (Tajvan)-Mikača (BiH) 6:0 6:2
Jerolimov (Hrvatska)-Jurič (Slovenija) 6:2 1:6 10:5
Laskutova (Rusija)-Gemović (Srbija) 6:2 6:3
Golas (Poljska)-Svatikova (Slovačka) 2:6 3:6
Ambrosio (Njemačka)-Lazarević (Srbija) 6:1 6:1
Baltić (BiH)-Rajković (Hrvatska) 5:7 6:4 4:10
Ćirić Bagarić (Hrvatska)-Marenk (Slovenija) 5:7 6:1 10:5
Senić (Srbija)-Bojović (Srbija) 4:6 4:6
Christofi (Grčka)-Nikčević (Crna Gora) 6:1 6:3
Sarkisova (Rusija)-Smejkal (Slovenija) 6:1 6:1

3. runda
Struplova (Češka)-Mašić (Srbija) 6:4 7:6
Meri (Slovačka)-Tucaković (BiH) 6:2 6:2
Šumak (Hrvatska)-Hrdinkova (Češka) 0:6 0:6
Yang (Tajvan)-Jerolimov (Hrvatska) 6:4 6:1
Laskutova (Rusija)-Svatikova (Slovačka) 6:3 6:2
Ambrosio (Njemačka)-Rajković (Hrvatska) 6:2 6:3
Ćirić Bagarić (Hrvatska)-Bojović (Srbija) 7:5 3:6 10:8
Christofi (Grčka)-Sarkisova (Rusija) 3:6 4:6

Rezultati glavnog turnira:

Šesnaestina finala
(1) Jani (Mađarska)-(LL) Mašić (Srbija) 7:5 6:1
Rosca (SAD)-(Q) Meri (Slovačka) 6:4 6:4
Lovrič (Slovenija)-(WC) Tarocco (Hrvatska) 4:6 6:1 6:1
Falkowska (Poljska)-(6) Wurth (Hrvatska) 6:4 1:6 1:6
(3) Fourlis (Australija)-Potočnik (Slovenija) 7:5 6:1
Shymanovich (Rusija)-(Q) Ćirić Bagarić (Hrvatska) 5:7 6:2 6:1
(Q) Ambrosio (Njemačka)-Erjavec (Slovenija) 6:3 7:5
Bouzas Maneiro (Španjolska)-(LL) Bojović (Srbija) 6:7 6:4 6:2
(5) Lukas (Hrvatska)-Benoit (Belgija) 6:4 6:7 6:1
Bošković (Hrvatska)-N. Radišič (Slovenija) 2:6 6:4 6:2
(Q) Laskutova (Rusija)-(Q) Struplova (Češka) 7:6 6:1
Salkova (Češka)-(4) Romero Gormaz (Španjolska) 1:6 6:3 3:6
(7) Herdželas (BiH)-(WC) Primorac (Hrvatska) 6:3 6:3
(WC) Dražić (Hrvatska)-(Q) Sarkisova (Rusija) 7:6 1:6 6:2
(Q) Hrdinkova (Češka)-(WC) Svetac (Hrvatska) 7:5 7:5
(Q) Yang (Tajvan)-(2) Jeanjean (Francuska) 2:6 1:6

Rezultati turnira parova:

Osmina finala
(1) Bouzas Maneiro/Romero Gormaz (Španjolska) slobodne
Shymanovich/Yang (Rusija/Tajvan)-Jurič/Smejkal (Slovenija) predaja Jurič/Smejkal
(3) Christofi/Rosca (Grčka/SAD) slobodne
Svetac/Tarocco (Hrvatska)-Herdželas/Tucaković (BiH) 4:6 2:6
Laskutova/Sarkisova (Rusija)-Rajković/Wurth (Hrvatska) 2:6 6:4 10:6
(4) Salkova/Struplova (Češka) slobodne
Ćirić Bagarić/Dražić (Hrvatska)-M. Radišič/N. Radišič (Slovenija) 6:7 6:2 10:7
(2) Falkowska/Fourlis (Poljska/Australija) slobodne

Podijeli:        

// PROMO


// IZ KATEGORIJE

//   FOTO GALERIJE

//   VIDEO