Praznih ruku

Nogometaši Vodica još čekaju na prve proljetne bodove, poraz upisali i rukometaši

Sport   |   Autor: ŠibenikIN   |   26.02.2023 u 14:46

portal InfoVodice
Nogometaši Vodica i dalje čekaju na prve bodove u proljetnom dijelu Treće nogometne lige jug. Nakon što su prošlog tjedna poraženi u Sinju 2:1 od domaćeg Junaka, u subotu je u 17. kolu bodove s Račica odnio Zmaj iz Makarske. Gosti su slavili sa 2:1 i tako se Vodičanima primakli na bod zaostatka. Momčad trenera Kristijana Tute trenutno je osma s 24 boda na kontu. Na vrhu je Zagora sa 40 prikupljenih bodova, 'fenjer' drži Urania sa 11 bodova.

Zmaj je poveo u 35. minuti golom Rašića, a s tih 0:1 se otišlo na poluvrijeme. Do izjednačenja je došlo u 57. minuti, golom Luke Celića, koji je zabio i u Sinju, i to sa svoje polovice. Na žalost, niti ovaj put njegov gol nije donio bodove Vodičanima. U trenucima kada su tražili i drugi gol zabili su gosti, četiri minute prije isteka 90., a strijelac je bio Mikulić. Time se Zmaj revanširao Vodicama za 0:1 poraz u Makarskoj, u prvom dijelu prvenstva. Prve punte u nastavku sezone Vodice će tako morati tražiti u sljedećem kolu, u Matkoviću, u dvoboju s domaćom Neretvom.

Praznih ruku ostali su i rukometaši Vodica. Oni su na gostovanju kod Solina, u 14. kolu 2.HRL jug, poraženi sa 36:34, uz 11 golova Ante Dželalije i sedam Nikole Zoričića. Solin je tom pobjedom preskočio Vodičane na ljestvici za jedan bod. Vodice su sada treće na ljestvici sa 16 bodova na kontu, a u sljedećem kolu gostuju kod Dubrovnika, piše portal InfoVodice