Visoko cup

Gimnastičarke Šibenik-Dalmacije na međunarodnom natjecanju do dva zlata u duetu i još dvije individualne medalje

Sport   |   Autor: G.M.   |   25.10.2024 u 14:25

GK Šibenik-Dalmacija
Proteklog vikenda članice Gimnastičkog kluba Šibenik-Dalmacija nastupile su na međunarodnom natjecanju ritmičke gimnastike pod nazivom 'Visoko cup 2024.', održanom u Bosni i Hercegovini u organizaciji Kluba ritmičke gimnastike Visoko. Na natjecanju je sudjelovalo oko 130 natjecateljica.

Šibenske ritmičarke nastupile su u individualnom i grupnom programu.

Kod mlađih kadetkinja, u duetu, prvo mjesto i zlatnu medalju osvojile su Ema Gović i Iris Renata Pulić.

Kod kadetkinja, također u duetu, prvo mjesto i zlatnu medalju osvojile su Roza Milošević i Karla Osmić.

U individualnom programu, Nadja Lacmanović kod kadetkinja je osvojila drugo mjesto u vježbi s obručem, a Ana Grozdanić treće.

Trenerice Ivančica Jakoliš i Nena Kulušić zadovoljne su nastupom naših natjecateljica i njihovim plasmanima, poručuju iz kluba.