Polufinale malonogometne lige

Aktualni prvak Rudina Tisno poražena od odlične ekipe iz Tribunja

Sport   |   Autor: ŠibenikIN   |   26.03.2022 u 11:05

Marko Ledenko-Mane
U petak su odigrane prve polufinalne utakmice doigravanja murtreske malonogometne lige. Rudina Tisno prvak u regularanom djelu natjecanja, neočekivano i glatko je poražena od odlične ekipe Tribunj.

U prvom poluvremenu gledatelji nisu praktički vidjeli niti jednu šansu jer su obrane odradile sjajan posao sa striktnim pokrivanjem igrača. U drugom poluvremenu igralo se otvoreno, napadački i sijevale su mnoge šanse s obje strane. Utakmicu je u zadnje četiri minute riješio maestralni  „Tribunjski kiler „ Šimun Popov , koji je s tri pogotka potopio Rudine.

Fortuna Drage od prve minute nametnula je žestoki ritam igre, Durbin se teško mogao suprotstaviti protiv takve moćne i spremne ekipe. Iskusni strateg Durbina Josip Periša - Mladić bazirao je svoju igru s tvrdom obranom , brzim kontrama i Durbin je pokušavao  načeti mrežu Fortune. Fortuna je tijekom cijele utakmice žestoko napadala i stvarala mnogo prilika. Vratar Durbina Hrvoje Storić u par navrata sjajno je obranio svoja vrata. Dominik Stojanov je na sjajnu asistenciju Roka Stojanova, topovskim udarcem u 33. minutu proparao mrežu Storića  za konačnu i tijesnu pobjedu  Fortune 1:0.  U nedjelju se igraju uzvratne utakmice i gledatelji će uživati u zanimljivim i neizvjesnim utakmicama, koje će odlučiti tko će biti u velikom finalu.

Školska dvorana u Murteru . Gledatelja : 100 . Sudac : Jure Pašara

TRIBUNJ - RUDINA  TISNO     3 : 0