Zloselo Gradnja Pirovac West Ham napunio mrežu Kruševa

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   12.07.2022 u 15:41

Marko Ledenko Mane
U nedjelju je počela osmina finala malonogometnog turnira 'Kup Vukšić 2022.'

Osminu finala u odličnoj utakmici otvorili su Bulić i Young Boys elektro Vedran. Obje ekipe od prve minute krenule su žestoko, napadački i gledatelji su osjetili da će to biti odlična utakmica. Bulić je rano već u petoj minuti  poveo 1:0 preko velikog topnika Šime Colića-Škuce i s tim se rezultatom otišlo na odmor. U drugom poluvremenu Young Boysi krenuli su silovito u nadi da poravnaju rezultat, ali kazna stiže preko Marka Bačića koji u 25. minuti dovodi Bulić u vodstvo 2:0. Mateo Šušak ubrzo je postigao pogodak, smanjio na 2:1 i unio nadu Boysima za poravnanje. Ivan Škugor dvije minute prije kraja postiže pogodak za konačnu i zasluženu pobjedu Bulića 3:1.

Moćna i iskusna ekipa Ledenko Metali lako i uvjerljivo 4:0 pobjedili su solidnu i simpatičnu ekipu Podgrađe. Prošlogodišnji pobjednik turnira Zloselo Gradnja Pirovac West Ham, lakoćom je napunila mrežu Kruševa  7:0. Kruševo se nije moglo oduprijeti moćnoj i kvalitenoj ekipi Zloselo Gradnja Pirovac West Ham-u.

Najveće iznenađenje turnira odlična ekipa Grabovci dobro se u susjedskom derbiju namučila protiv Antonio servisa. Antonio servis poveo je 1:0 u osmoj minuti i stavio na veliku kušnju Grabovce koji su sredinom drugom poluvremena preko Ive Kendeša poravnali na 1:1. Utakmicu su odlučili šesterci i Grabovci su sretno prošli u četvrtfinale.

Igralište pod Gradinom. Gledatelja : 800. Suci : Niko Radnić- Drlja i Nina Nakić.

BULIĆ  - YOUNG BOYS ELEKTRO VEDRAN   3:1

BULIĆ: B.Nakić, Kardum, Bačić  1,  Bašić-Ćipin, Čirjak, I.Nakić-Ićun,  Čačić,  Maričić,  Rubelj,  Škugor 1,  Colić-Škuca 1. Voditelj ekipe : Krešo Nakić

YOUNG BOYS ELEKTRO VEDRAN: Abramović, Vukančić, Ilić-Gagi, Vulić,  Brekalo,  Šušak  1,  Šitum, L.Stojčević,  Bilaver,  Števanja. Voditelj : Nikola Ilić

LEDENKO METALI - PODGRAĐE   4:1

LEDENKO METALI: Babac 1,  F.Ledenko,  Baričić,  S.Klarin, L.Klarin,  Jurković,  Biluš 1, Mudronja,  Klisović,  Zekonjić 1,  M.Ledenko 1. Voditelj ekipe : Mihovil Ledenko

PODGRAĐE: N.Žilić 1,  V.Čerina,  Pešut, H.Žilić,  Anić,  M.Čerina,  Bačić. Voditelj ekipe : Marko Čerina

GRABOVCI - AUTO SERVIS  ANTONIO      4:2 (1:1)

GRABOVCI: Kendeš  1,  Meić,  Bračanov, Jakovljević,  Đuran,  Ivančević,  Špadina,  Vodanov,  Šimat,  Torić. Voditelj ekipe: Stipe Kendeš

AUTO SERVIS  ANTONIO: Lazinica  1,  Brajković, Gečević,  Štavlić,  Vicković,  Bilavčić, Plazina. Voditelj ekipe : Antonio Periša

ZLOSELO GRADNJA PIROVAC WEST HAM - KRUŠEVO   7:0

ZLOSELO GRADNJA  PIROVAC  WEST HAM: Mutić,  Mišković, Palavra 1,  Žumberac,  Dodik,  Vukičević,  Čačić 1,  Franjkić  4 , Perić 1,  Žilić,  Škugor, Celić. Voditelj ekipe : Ivan Crljen

KRUŠEVO: Župan,  Čerina, M. Miletić,  Marković,  Šarlija, Stojčević,  Brekalo,  N.Miletič,  Brkić, Bačić, Bašić. Voditelj ekipe : Marin Klanac