Visok poraz MNK Crnice u Dubrovniku za kraj godineŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 13.12.2020, 06:54h   •

Osvojeno 14 bodova u devet kola

Visok poraz MNK Crnice u Dubrovniku za kraj godine

Facebook Naši Tići Visok poraz MNK Crnice u Dubrovniku za kraj godine
OBJAVA 13.12.2020, 06:54h

Zadnje kolo jesenskog dijela u Gospinu polju obilježio je ne pretjerano kvalitetan futsal. Sastala su se dva dobra protivnika, a uoči utakmice dvoboj je okarakteriziran kao derbi kola. Domaćin Square slavio je na kraju s 5:0.

Crnica je nastupila bez kartoniranog Perića. Početak je bio pun ritma i čiste igre, a onda u 8. minuti domaćin je poveo nakon prekida iz "outa" kada Consuo spretno zabija na stativi. U narednim minutama Crnica je nekoliko puta prijetila iz daljine, ali nije tu bilo preciznosti. U 18. minuti obrana Crnice je izigrana i Vuletić zabija prizemno za 2:0. Dojam prvog dijela je da je Crnica mogla puno više, ali nedostajalo je više agresivnosti u igri i preciznosti  u nekoliko dobrih prilika pred Turukom. Poluvrijeme je završeno sa 2:0 za domaće.

Crnica je u drugi dio ušla odlučno, a odmah na početku sjajan šut Stojkovića zaustavlja vratnica, a nedugo nakon Šamija je neprecizan u odličnoj prigodi. U 23. minuti Cvjetković pogađa iz penala za 3:0. Crnica kreće u igru s igračem vratarom. Devet minuta do kraja Duvančić igra rukom  ispred svojih vrata, Crnica traži penal, suci odmahuju rukom, a na drugoj strani Cvjetković zabija za 4:0. Crnica nastavlja s golman igračem bez uspjeha, a Square kažnjava i najmanji propust pa tako u 35. minuti Džanković zabija glavom preko Nike Škugora koji se našao na vratima. Do kraja utakmice trener Perica u igru je uveo mladog Nadovezu i Ćaletu Cara te drugog vratara Kuača. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

- Crnica je porazom zatvorila 2020. godinu. Četrnaest bodova u devet kola je korektan rezultat, iako svi zajedno žalimo za nekoliko bodova više. Prvenstvo je dugo, a već od 15.1. sljedeće godine imamo priliku biti još bolji – poručuju iz šibenskog prvoligaša.

Treći sudac: Ivan Šalinović (Metković)

Mjeritelj vremena: Robert Hausvička (Dubrovnik)

MNK SQUARE: Zoran Primić, Haron Džanković, Luka Vuletić, Hrvoje Cvjetković, Gordan Duvančić, Antonio Konsuo, Matej Perić, Niko Drobac Damjan Šulić, Ante Franković, Alen Turuk, trener: Hans Matić

MNK CRNICA: Franko Bilić,  Šime Kuač,  Božidar Jelovčić, Niko Škugor, Roko Burčul, Saša Subotić, Vicenzo Ćaleta-Car, Marinko Šamija, Dragan Vuković(kap), Bruno Žilić, Josip Radić, Miloš Stojković, Antonio Perić, Dominik Nadoveza; trener: Mladen Perica;

Strijelci: 1:0 Konsuo 8', 2:0 Vuletić 18', 3:0 Cvjetković 23', 4:0 Cvjetković 34', 5:0 Džanković

KLJUČNE RIJEČI:   mali nogomet / MNK Crnica /