Povratak na pobjednički kolosijek

Uvjerljiva pobjeda Crnice: Futsal Pula nije imala izgleda na Baldekinu

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   11.03.2022 u 21:49

Facebook Naši Tići/arhiva
Malonogometaši Crnice vratili su se pobjedama u drugom dijelu sezone. S visokih 6:2 pobijedili su na Baldekinu Futsal Pulu.

Puljani su poveli preko Grbića u drugoj minuti. Izjednačenje stiže već u idućoj minuti autogolom Bilića. Do poluvremena momčad Mladena Perice Štrle zabila je dva nova gola preko Domara i Šamije.

Raspoloženi igrači Crnice poentiraju tri puta za redom i u drugom poluvremenu. Dva puta Katuša i Subotić zabili su za visokih 6:1. Konačnih 6:2 postavio je Hrgota u 38. minuti utakmice.

Crnica je trenutno na petom mjestu s 21 osvojenim bodom, a u sljedećem kolu gostuje kod Futsal Dinama.

Kontrolor suđenja: Ivan Novak

CRNICA: Franko Bilić, Marko Marčić, Niko Škugor, Antonio Lindomar Da Silva Domar, Saša Subotić, Paulo Katuša, Antonio Perić, Rafael Lima Ferreira Rafinha, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Ivan Đaković, Josip Jolić, trener: Mladen Perica-Štrla

FUTSAL PULA: Žarko Luketin, Stefano Galešić, Dean Moravac, Goran Urošević, Robert Grbić, Danis Hrgota, David Mataja, Thomas Ignacio Baisel, Srđan Lolić, Manolo Bilić, Ivan Šulentić, Bojan Barišić, Franko Jamičić, trener: Frane Despotović

STRIJELCI: 0:1 Grbić (2′), 1:1 ag-Bilić (3′), 2:1 Domar (10′), 3:1 Šamija (18′), 4:1 Katuša (25′), 5:1 Katuša (35′), 6:1 Subotić (36′), 6:2 Hrgota (38′)