Čestitamo

Uspješno završen Crnica Kup 2023.: 'Narančasta zona' pobjednik turnira u basketu

Ostali sportovi   |   Autor: F.Z.   |   03.08.2023 u 09:14

Na Sportskom centru Ljubica, jučer, 2. kolovoza, uspješno je završen Crnica Kup 2023., turnir u basketu koji su organizirali MNK Crnica i SRU Recreativo.

Pobjednik turnira je ekipa 'Narančasta zona'. Oni su u zanimljivom finalu koje je moglo otići na obje strane tijesno pobijedili ekipu 'Baba Meri' rezultatom 21:19. U nevjerojatno uzbudljivom dvoboju za treće mjesto mlada ekipa 'Brich city' tricom u zadnjoj sekundi pobijedila je iskusnu ekipu 'Recreativo'.

MVP turnira je Filip Sertić iz pobjedničke ekipe, dok je pobjednik u tricama među 16 natjecatelja Krste Slavica, koji je u finalu pobijedio Tomislava Baljkasa, popularnog Zeku.

Prve tri prvoplasirane ekipe zaslužile su pehar i medalje, dok je prvoplasirana ekipa dodatno osvojila nagradu od 400 eura, drugoplasirana 200 eura, a trećeplasirana majice s košarkaškim motivima i loptu za basket.