U BIH

Uspjeh ritmičarki GK Šibenik-Dalmacija: Antei Mileti zlato i srebro, Dori Jurčević zlato

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   25.10.2022 u 20:34

GK Šibenik-Dalmacija
Proteklog vikenda članice Gimnastičkog kluba Šibenik-Dalmacija nastupile su na Međunarodnom natjecanju ritmičke gimnastike pod nazivom „Visoko cup 2022.“, održanom u Bosni i Hercegovini u organizaciji kluba ritmičke gimnastike Visoko.

Na natjecanju je sudjelovalo oko 200 natjecateljica. Šibenske ritmičarke nastupile su s tri ritmičarke.

U kategoriji  Juniorki  1. mjesto i zlatnu medalju osvojila je  Antea Mileta u vježbi su obručem i 2. mjesto u vježbi s loptom. Anđela Brocić u istoj kategoriji osvojila je 4. mjesto.

U kategoriji Seniorki Dora Jurčević osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju u vježbi s obručem i čunjevima.

Trenerice Ivančica Jakoliš i Nena Kulušić zadovoljne su nastupom svojih natjecateljica i njihovim plasmanima.

- Dobrim rezultatima nadamo se i idući vikend jer odlazimo u Zagreb na međunarodno natjecanje – poručili su iz kluba.