Uspjeh Članova Plivačkog kluba More

Tei Jukić zlato i srebro u Zagrebu, Goranu Stegiću dvije bronce, a Adrianu Lokasu jedna bronca u Zadru

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   18.11.2021 u 18:38

PK More
Proteklog vikenda plivači plivačkog kluba „More“ borili su se na dvije strane. Održana su natjecanja, za starije kategorije, u Zagrebu i za kadete u Zadru.

Tea Jukić predstavljala je 'More' na 49. Mitingu „Mladost“ u Zagrebu gdje je izvrsnim nastupima osigurala nastupe u A finalima i borbe za medalje. Tea je osvojila zlatnu medalju u disciplini 50m leptir i srebrnu u disciplini 50m leđno.

U isto vrijeme naši kadeti – Tonko Karađole, Adrian Lokas, Goran Stegić i Nando Radovčić, pokazali su izvrsnu spremu i rezultate na 12. mitingu sv. Krševan u Zadru.

U konkurenciji 390 plivača medalje su osvojili Goran Stegić i Adrian Lokas.

Goran je osvojio dvije brončane medalje u disciplinama 100m leđno i 800m slobodno, dok je Adrian osvojio brončanu medalju u disciplini 100m slobodno.

- Već slijedeći vikend nas očekuje Regionalno prvenstvo za dobne skupine na kojem s pravom očekujemo nove, izvrsne, rezultate naših plivača – poručuju iz PK More.