U Puli

Spektakularna utakmica: Crnica vodila cijelo vrijeme, a u završnici ostala bez pobjede

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   05.11.2022 u 06:49

MNK Crnica
Malonogometaši Crnice vodili su tijekom čitavog susreta u Puli protiv Futsal Pule, no, na kraju su osvojili jedan bod. Susret je završen rezultatom 5:5.

U spektakularnoj utakmici Šibenčani su za protivnika imali momčad koja se koji dan ranije plasirala u Elitnu rundu UEFA Futsal lige prvaka.

I sjajan je bio ulazak u utakmicu momčadi Mladena Perice Štrle. Badrov je Šibenčane doveo u vodstvo u petoj minuti, a samo minutu kasnije Baisel je pogodio za izjednačenje. Na odmor je Crnica otišla s prednošću jer je tri minute prije kraja poluvremena Radić pogodio za 2:1.

Milanović u 31. minuti još jednom izjednačuje rezultat. Kratkog je to bilo daha jer je već u idućoj minuti Crnica ponovno u vodstvu, pogodio je Mudronja. U 35. Radić pogađa za plus dva gostiju, a sama završnica utakmice donosi još pogodaka i to u obje mreže.

Prvo je Milanović u 37. smanjio na 3:4. Odgovara Crnica preko Žilića novim pogotkom u idućoj minuti. A onda u nesretnoj 39. minuti primaju Šibenčani dva preko, zabijaju Difonzo i Da. Moravac za konačnih 5:5.

Delegat: Jurić Dragan

UTSAL PULA: Darko Milanović, Igor Osredkar, David Mataja, Srđan Lolić, Niko Vukmir, Edvin Lorber, Danijel Moravac, Dean Moravac, Robert Grbić, Belmin Hasanbašić, Thomas Ignacio Baisel, Bernardo Difonzo, Manolo Bilić, Nikola Prelčec trener: Nijaz Mulahmetović

CRNICA: Žarko Luketin, Niko Škugor, Dragan Vuković, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Jolić, Nikola Badrov, Bruno Žilić, Josip Radić, Jure Copić, Jakov Mudronja, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 0:1 Badrov (5′), 1:1 Baisel (6′), 1:2 Radić (17′), 2:2 Milanović (31′), 2:3 Mudronja (32′), 2:4 Radić (35′), 3:4 Milanović (37′), 3:5 Žilić (38′), 4:5 Difonzo (39′), 5:5 Da. Moravac (39′)