Igra se na dvije pobjede

Slavljem u Makarskoj MNK Crnica napravila prvi korak prema finalu prvenstva!

Ostali sportovi   |   Autor: Š.I.   |   30.04.2021 u 21:12

Facebook Naši tići/arhiva
U sjajnoj utakmici polufinala prvenstva Hrvatske malonogometaši Crnice napravili su prvi, veliki korak prema finalu, prvom u povijesti kluba. Slavili su ove subote u Makarskoj kod Novog Vremena Apfel, bilo je 3:1 za šibenski sastav.

Sjajna igra šibenske momčadi u gradu podno Biokova. Stojković je u desetoj minuti Crnicu doveo u vodstvo,  da bi Šamija podebljao prednost dvije minute prije odlaska u svlačionicu na predah.

I u šestoj minuti nastavka Šamija je precizan, pogodio je za vodstvo svoje momčadi od 3:0. Domaćini su silovito napadali, vratar Bilić obranio je puno toga, a jedini gol primio je šest sekundi prije kraja.

Crnica u uzvratnoj utakmici, sljedećeg tjedan na svom Baldekinu, lovi novu pobjedu koja bi im donijela prvo, povijesno finale Prvenstva Hrvatske!

Kontrolor suđenja: Željko Franić

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Anderson Alves Carneiro Da Silva, Josip Brkić, Toni Jelavić, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Karlo Antunović, Gabrijel Lasić Rodrigo Dos Santos Pereira, Sven Anton Horvath, Jakša Herceg, trener: Teo Strunje

CRNICA: Franko Bilić, Vicenco Ćaleta-Car, Niko Škugor, Saša Subotić, Roko Burčul, Nikola Matijević, Miloš Stojković, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Josip Jolić, Ivan Đaković, trener: Mladen Perica

STRIJELCI: 0:1 Stojković (10′), 0:2 Šamija (18′), 0:3 Šamija (26′), 1:3 Brkić (40′)