Šibenski stolnotenisači osvojili dvije zlatne i jednu bronačnu medalju - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 02.09.2019, 19:48h   •

HSTS turnir na Novalji

Šibenski stolnotenisači osvojili dvije zlatne i jednu bronačnu medalju

OBJAVA 02.09.2019, 19:48h

Na otoku Pagu u Novalji Šibenčani su svojom igrom i ponašanjem te masovnošću sudjelovanja osvojili simpatije sudionika, te s dvije zlatne i jednom brončanom medaljom ostavili izvrstan dojam na 10. turniru HSTS-a SN Novalja 2019 g. Potvrdili su regionalnu dominaciju i nove bodove na ranking tablicama HSTS-a.

Šibenska djeca Franka Miškić i Vito Žmara osvojili su prva mjesta u svojim kategorijama. Loreta Mandić je osvojila treće mjesto u kategoriji Klinceze, Fabio Šanić i Luka Borak igrali su 1/4 finala i ostavili izvrstan dojam i odličnu igru protiv lidera u kategoriji Mlađih kadeta.

Gabrijel Katić je izgubio od klupskog kolege Fabia Šanića u 1/8 finala. Frane Klarić u jakoj konkurenciji nije se uspio uz samo jednu pobjedu plasirati dalje od grupnog natjecanja. Na turniru su još nastupale Rina Barišić te Marta Miškić.

Treba napomenuti da je šibenski klub pohvaljen od predsjednika HSTS  Zlatka Pospiša za odličan rad s velikim brojem djece s kojima uspješno radi. Također je i Izvršni director HSTS-a Renato Čengić dao podršku izvrsnom radu s najmlađim uzrastima.

- Odlične rezultate iz Novalje nadamo se ponoviti na slijedećem turniru u Zadru (HSTS turnir – 15.Memorijal Barba Tomo Amižić) već idućeg tjedna – poručuju iz kluba.

KLJUČNE RIJEČI:  stolni tenis / STK Šibenik /