Šibenski plivači Bušac i Perica veteranski su prvaci Hrvatske, Mihotiću srebro - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 28.08.2017, 11:20h   •

Šibenski plivači Bušac i Perica veteranski su prvaci Hrvatske, Mihotiću srebro

Facebook Šibenski plivači Bušac i Perica veteranski su prvaci Hrvatske, Mihotiću srebro
PIŠE M.K.
OBJAVA 28.08.2017, 11:20h

Šibenski plivači Miro Bušac i Goran Perica nakon što su na Svjetskom prvenstvu za veterane u Budimpešti ostvarili više nego solidne rezultate, zablistali su na Prvenstvu Hrvatske prošlog vikenda u Splitu te osvojili tri zlatne medalje, a Antonio Mihotić kojem je to bilo prvo natjecanje srebro.

U Splitu na bazenu Zenta im se pridružio i Antonio Mihotić koji je u kategoriji od 50 do 54 godine osvojio drugo mjesto na 50 slobodno.

Perica je dva zlata u kategoriji od 35 do 39 godina osvojio na 50 prsno i 400 slobodno, a Bušac u kategoriji od 40 do 44 godine na 400 slobodno.

KLJUČNE RIJEČI:  miro bušac / goran perica / veteransko prvenstvo hrvatske / split / zlato /