Deveto kolo I. HMNL

Šamija i Andrijašević u samoj završnici Crnici donijeli bod u Makarskoj kod Novog vremena

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   04.12.2021 u 06:59

Facebook Naši tići/arhiva
U utakmici devetog kola Prve hrvatske malonogometne lige Crnica je odigrala 5:5 na gostovanju kod Novog vremena u Makarskoj.

Vrlo zanimljiva utakmica donijela je podjelu bodova i to u samoj završnici utakmice. Domaćin je u 14. minuti vodio s 3:0. Popov i Subotić tada smanjuju rezultat, da bi Pulinho pogodio za 4:2 na poluvremenu.

Katuša je u nastavku smanjio ponovno na minus jedan, ali Pulinho zabija još jedan gol za 5:3. Ne predaje se momčad Mladena Perice Štrle, te preko Šamije (39') i Andrijaševića (40') stiže do važnog boda u Makarskoj.

Kontrolor suđenja: Danijel Janošević

NOVO VRIJEME: Filip Bašković, Mate Vuković, Anderson Alves Carneiro Da Silva, Toni Jelavić, Jakša Herceg, Luka Suton, Vedran Kazazić, Gabrijel Lasić, Marin Sesar, Marin Musinov, Roko Gašpar, Blago Gašpar, Bartul Ora, Sven Anton Horvath, trener: Armando Škorlić

CRNICA: Franko Bilić, Marko Marčić, Vicenco Ćaleta-Car, Saša Subotić, Paulo Katuša, Šimun Popov, Vlado Andrijašević, Marinko Albert Šamija, Josip Radić, Josip Jolić, Ivan Đaković, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 1:0 Suton (4′), 2:0 Gašpar (8′), 3:0 Suton (14′), 3:1 Popov (15′), 3:2 Subotić (18′), 4:2 Pulinho (19′), 4:3 Katuša (25′), 5:3 Pulinho (39′), 5:4 Šamija (39′), 5:5 Andrijašević (40′)