Na Baldekinu

Remi MNK Šibenik 1983 protiv Uspinjače: Milišić u zadnjoj minuti spasio od poraza

Ostali sportovi   |   Autor: Š.I.   |   02.05.2021 u 07:36

Facebook Naši tići/arhiva
U trećem kolu Lige za popunu I. HMNL malonogometaši Šibenika 1983 odigrali su, u vrlo uzbudljivoj utakmici, 3:3 na svom Baldekinu, protiv Uspinjače Gimke.

Nakon slavlja u Slavonskom Brodu, odnosno remija u Puli, momčad Andrije Bakule u prvoj domaćoj utakmici odigrala je neodlučeno, upisavši pri tome i peti bod u kvalifikacijama.

Matan je u četvrtoj minuti goste doveo u vodstvo, a Šućur je osam minuta kasnije izjednačio rezultat. Tim je rezultatom završilo i poluvrijeme.

U 31. minuti Knežević je donio vodstvo šibenskoj momčadi, a Jedvaj je pet minuta kasnije pogodio za izjednačenje. Škugor u pretposljednjoj minuti pogađa za novo šibensko vodstvo, a Zagrepčani preko Matana u zadnjoj stižu do 3:3. Pokušali su gosti doći i do pobjedničkog gola, ali sjajnu obranu u samoj završnici upisao je domaći vratar Milišić.

ŠIBENIK 1983 – USPINJAČA GIMKA  3:3 (1:1)

Prvi sudac: Mario Lulić
Drugi sudac: Dino Kramar
Treći sudac: Krešimir Grgurević
Četvrti sudac: Tomislav Katinić
Delegat: Tihomir Grabovac
Kontrolor suđenja: Ivan Ćapin

ŠIBENIK 1983: Alen Milišić, Franko Knez, Nenad Knežić, Zvonimir Šućur, Mario Žumberac, Ivan Škugor, Danijel Knežević, Ante Kosor, Frane Batinica, Ante Palavra, Vinko Jurković, Antonio Milanović, Alen Protega, trener: Andrija Bakula.

USPINJAČA GIMKA: Ante Piplica, Ante Matan, Matija Uremović, Silvio Toth, Ivan Tvrtko Pajalić, Bruno Devčić, Marino Jedvaj, Lovro Cigler, Renato Koturović, Bruno Jakovljević, Antonio Gracin, trener: Korab Morina.

STRIJELCI: 0:1 Matan (4′), 1:1 Šućur (12′), 2:1 Knežević (31′), 2:2 Jedvaj (36′), 3:2 Škugor (39′), 3:3 Matan (40′)