Primili sedam golova

Prvoligaški debi MNK Šibenika 1983 rezultatski neuspješan: Poraz kod debitanta Futsal Pule

Ostali sportovi   |   Autor: Š.I.   |   03.10.2021 u 18:01

Facebook Naši tići/arhiva
Malonogometaši Šibenika 1983 na prvoligaškoj premijeri poraženi su na istarskom poluotoku. Domaćin Futsal Pula, također debitanti, slavili su rezultatom 7:3.

Grbić je u desetoj minuti domaćine doveo u vodstvo. D. Moravac i Mataja povećali su prednost Puljana, a za 3:1 na poluvremenu precizan je Šućur u 17. minuti.

I u nastavku su Istrani golgeterski raspoloženi, zabijaju nova četiri gola, te preko Šulentića (2), Stojkovića i Grbića dolaze do vodstva od 7:1.

Šibenčani su s dva gola u završnici, preko Protege i Šućura, smanjili na konačnih 7:3.

Kontrolor suđenja: Saša Tomić

MNK FUTSAL PULA: Žarko Luketin, Daniel Moravac, Dean Moravac, Goran Urošević, Robert Grbić, Stefano Galešić, David Mataja, Belmin Hasanbašić, Manolo Bilić, Niko Vukmir, Ivan Šulentić, Miloš Stojković, Franko Jamičić, Edvin Lorber, trener: Frane Despotović

MNK ŠIBENIK 1983: Mario Jarmanović, Nenad Knežić, Vinko Jurković, Mirko Jurjević, Danjel Knežević, Alen Protega, Luka Pehar, Zvonimir Šućur, Franjo Matković, Josip Jurić, Franko Knez, Ivan Škugor, Alen Milišić, trener: Andrija Bakula

STRIJELCI: 1:0 Grbić (10′), 2:0 Danijel Moravac (12′), 3:0 Mataja (15′), Šućur (17′), 4:1 Šulentić (23′), 5:1 Stojković (30′), 6:1 Šulentić(34′), 7:1 Grbić (35′), 7:2 Protega (38′), 7:3 Šućur (39′)