Nakon tri pobjede

Prvi proljetni poraz Crnice: Na gostovanju u Vrgorcu ostalih praznih ruku

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   05.03.2022 u 08:01

Facebook Naši Tići/arhiva
Malonogometaši Crnice doživjeli su prvi poraz u nastavku sezone. Nakon tri uzastopne pobjede Šibenčani su poraz upisali na gostovanju u Vrgorcu. Domaćin je slavio s 4:1.

Katuša je Crnicu doveo u vodstvo odmah na otvaranju utakmice. Već u istoj minuti Bošković je izjednačio, a isti je igrač u 18. minuti prednost donio domaćinima.

Bošković je koban za Peričinu momčad i u 24. minuti, da bi Martinac u 32. minuti potvrdio pobjedu vrgoračke momčadi.

Crnica trenutno ima 18 bodova, a u sljedećem kolu dočekuju na Baldekinu Futsal Pulu.

Kontrolor suđenja: Edi Šunjić

VRGORAC: Zoran Primić, Ante Kraljević, Guilherme Dos Santos, Bruno Jakovljević, Duje Dragičević, Josip Govorko, Marko Gašpar, Josip Bošković, Mate Marinović, Luciano Da Silva Marlon, Duško Martinac, Mateo Stanković, Tomo Jelavić, Ivan Vukosav, trener: Krešimir Čubelić

CRNICA: Franko Bilić, Niko Škugor, Lindomar Antonio Da Silva Domar, Paulo Katuša, Antonio Repić, Rafael Lima Ferreira Rafinha, Bruno Žilić, Josip Maleš, Marinko Šamija, Josip Radić, Josip Jolić, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 0:1 Katuša (1′), 1:1 Bošković (1′), 2:1 Bošković (18′), 3:1 Bošković (24′), 4:1 Martinac (32′)