Bliži se kraj

Poznati polufinalisti malonogometnog turnira 'Kup Vukšić 2022.'

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   15.07.2022 u 10:33

Marko Ledenko Mane
U srijedu i četvrtak odigrane su četvrtfinalne utakmice s mnogo kvalitetnih i neizvjesnih utakmica do zadnjeg sučevog zvižduka na turniru 'Kup Vukšića 2022.'.

Zloselo Gradnja Pirovac West Ham, kao „parni valjak„ gazi nemilosrdno svoje protivnike. Ekipa Grabovci nije se mogla suprotstaviti  moćnom malonogometnom stroju Zloselo Gradnji Pirovac West Ham. Ljepoticu turnira i „finale prije finala„ odigrali su Bila Vlaka i Ledenko Metali. Bila je to prava malonogometna rovovska bitka s mnogo žestokih duela za svaku loptu i striktnih pokrivanja svakog milimetra terena.

U takvom sudaru malonogometnih divova teško je bilo stvoriti izgledne prilike. Sva četiri pogotka postignuta su u razmaku od 31.-38. minute, što sve ide u prilog  takve kvalitetne utakmice.Ledenko Metali poveli su preko Klisovića i odmah u idućoj  minuti Bila Vlaka preokreće rezultat na 2:1. Dvije minute prije kraja maestralni Zekonjić poravnava na 2:2. U ruletu šesteraca Bila Vlaka je bila sretnija, spretnija i zasluženo se plasirala u veliko polufinale.

Bulić je teže nego što govori konačni rezultat 5:1 pobijedio oslabljenu ekipu Cb Firma Vrana. Cb Firma Vrana bila je ravnopravan protivnik do 30. minute, a nakon toga Bulić je ubacio u „petu brzinu„ i slomio žilavu ekipu iz Vrane.

Udruga studenata BIK pružila je žestoki otpor iskusnoj ekipi Tin. Tijekom sredine drugog poluvremena Tin je svojim iskustvom u ovakvim utakmicama presudio mladim studentima iz Benkovca.

Polufinale je na raspredu večeras, petak 14.07.

21:30 h  Zloselo Gradnja Pirovac West Ham  - Tin

22:30  h  Bila Vlaka - Bulić

Finalna večer je u subotu s početkom u 20:30 h

Igralište pod Gradinom. Gledatelja: 800.  Suci: Antonio Čvrljak i Niko Radnić-Drlja

BILA VLAKA  - LEDENKO METALI     7:6  (2:2)

BILA  VLAKA: Perica, Mandurić, Bradarić, Tokić, Zečić, Buljević, Bradarić  1,  Roguljić, Jurić, Vujnović 1, Grubišić, Dragošević, Marčić. Voditelj ekipe : Frane Pleić

LEDENKO  METALI: Babac, Baričić, F.Ledenko, S.Klarin , L.Klarin,  Jurković, Biluš, Mudronja, Klisović, Zekonjić, M.Ledenko, Voditelj ekipe : Mihovil  Ledenko

ZLOSELO GRADNJA PIROVAC WEST HAM  -  GRABOVCI   6:0

ZLOSELO GRADNJA PIROVAC WEST HAM: Mutić, Mišković, Palavra  2, Žumberac, Dodik, Vukičević, Čačić  1, Franjkić  2, Perić, Žilić  1, Škugor, Celić. Voditelj ekipe : Ivan Crljen

GRABOVCI: Kendeš, Meić, Bračanov, Jakovljević, Đuran, Ivančević, Špadina, Vodanov, Šimat, Torić, Shiabi, Blaca. Voditelj ekipe : Stipe  Kendeš

BULIĆ  -  CB FIRMA   VRANA    5:1

BULIĆ: B.Nakić  1, Kardum, Bačić, Bašić-Ćipin, Čirjak  1, I. Nakić-Ićun, Čačić, Maričić, Rubelj, Škugor, Colić-Škuca  2, Šamija  1. Voditelj ekipe : Krešo Nakić

CB FIRMA VRANA: Šarić, Barišić-Gluško, Ročak, Gambiraža, Desnica -Leka, M.Desnica, Došen, Kadija, Stojanov, Marijo Đodan, Zurak  1, Marko Đodan. Voditelj ekipe : Marko Đodan

TIN  - UDRUGA STUDENATA  BIK     4:1

TIN: Bašić  1, Žura, M.Baždarić, Remšak, Sušić, Nakić  1, Jovančević, T.Baždarić, Dundović  1, Katalinić, Fantov,  Bugarija , Nimčević  1. Voditelj ekipe : Tiho  Knežević

UDRUGA  STUDENATA  BIK: Z.Katuša, Grgas, Bačić,  Kolić, Vuksan-Ćusa , Jurica, Š.Katuša, Marinović, J.Katuša, Šimić  1. Voditelj ekipe : Marijan Buljat