Regionalno prvenstvo Hrvatske za kadete i mlađe kadete

Plivači 'Mora' okitili se s čak 26 odličja: Sjajni su bili Stegić, Lokas i Karađole

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   02.02.2022 u 20:40

PK More
Proteklog vikenda su plivači kluba „More“ nastupili na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za kadete i mlađe kadete. U konkurenciji svih klubova u Dalmaciji, od Dubrovnika do Zadra, osvojili su izvrsnih 26 medalja.

Plivački klub „More“ odličnim nastupima predstavljali su: Goran Stegić, Tonko Karađole, Adrian Lokas, Nando Radovčić i Uršula Dunkić.

Goran Stegić trostruki je prvak Dalmacije u disciplinama 200m leđno, 800m slobodno i 400m mješovito. Ništa manje vrijedne nisu srebrna medalja u disciplini 200m leptir i brončana u disciplini 100m leptir.

Adrian Lokas u izvrsnim nastupima osvojio je zlatnu medalju u disciplini 200m slobodno, srebrnu u disciplini 100m slobodno i dvije brončane medalje u disciplinama 400m slobodno i 200m prsno.

Tonko Karađole, također je izvrsnim utrkama osvojio zlatnu medalju u disciplini 100m leđno, srebrnu u disciplini 200m leđno te dvije brončane medalje u disciplinama 100 i 800m slobodno.

Dok su naša „tri mušketira“ dominirala u individualnim disciplinama, uspjeh nije izostao niti u štafetnim utrkama. U sastavu Goran Stegić, Adrian Lokas, Tonko Karađole i Nando Radovčić, osvojili su srebrnu medalju u disciplini 4x100m mješovito te dvije brončane medalje u disciplinama 4x200m i 4x100m slobodno. Prezadovoljni proteklim natjecanjem i ostvarenim rezultatima, spremamo se za Prvenstvo Hrvatske u Zagrebu, 12.-13.02.2022. godine – poručuju iz PK More.