Veslali 11 kilometara

Održana utrka 'Zrmanja triple Challenge 3.0': Ivančević i Prelević zlatni u kajaku

Ostali sportovi   |   Autor: F.Z.   |   10.09.2023 u 10:29

Na jučerašnjoj utrci kajak (dvojac), koja se održala u Općini Jasenice u sklopu multidisciplinarna utrka pod nazivom "Zrmanja triple Challenge 3.0", članovi DSR Feel the power, fitnes instruktor Krešimir Ivančevići i njegov partner Nardo Prelević osvojili su prvo mjesto.

Utrku je organiziralo Ministarstvo turizma i sporta povodom Europskog tjedna sporta.

Za njih je ovo bila jedna od najtežih utrka do sada, a uz zajedničke napore su uspjeli doći prvi. Ovo im je šesta utrka u nizu te su u svakoj osvojili zlato. Utrka je počela od Rončevića livade do Rive u Maslenici - ukupno 11 km.

Uskoro ih očekuju još dvije utrke Kajacima, a paralelno s time se pripremaju za natjecanje u natural Bodybuildingu i fitnesu. Izlaze na balkansko i Europsko prvenstvo koje će ujedno biti kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo koje će se održati Las Vegasu.