Proteklog vikenda

Odlični rezultati članova STK Šibenik na četvrtom regionalnom turniru

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   07.03.2023 u 19:48

STK Šibenik
U prostorijama STK Šibenik, u nedjelju 05.03.23. održan je 4. regionalni turnir na kojem je u kategorijama NML Kadeti i Klinceze gdje je STK Šibenik nastupio s troje natjecatelja.

Najuspješniji je bio Božo Dodig koji je u kategoriji NML Kadeti osvojio prvo mjesto. U istoj kategoriji curica Vilma Despot, osvojila je treće mjesto, dok je u mlađoj kategoriji Klinceze osvojila drugo mjesto. U kategoriji Klinceze Katja Mandić osvojila je treće mjesto.

Uz članove STK Šibenik, nastupili su i mladi stolnotenisači iz Zadra, Dubrovnika i Vela Luke.

Druženje je bilo veselo, razigrano i prepuno događanja. Osjetio se povratak duha kvalitetnog stolnog tenisa u regiji Dalmacija.

Pod palicom trenera Čulara, Matasa i Martinovića rađaju se nove nade dalmatinskog stolnog tenisa – poručuju iz STK Šibenik.