Šamija i Rafinha dvostruki strijelci

Odličan ulazak u proljetni dio sezone: Važna pobjeda Crnice kod Squarea u Dubrovniku

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   13.02.2022 u 07:24

Facebook Naši Tići/arhiva
Malonogometaši Crnice pobjedom su otvorili proljetni dio sezone. Upisali su vrlo važnu pobjedu kod Squarea u Dubrovniku. Momčad Mladena Perice Štrle slavila je sa 6:3.

Domaćini su poveli preko Gassmanna u trećoj minuti, ali do poluvremena njihova se mreža zatresla čak tri puta. Izjednačio je Šamija u osmoj minuti, samo minuti kasnije Perić je donio prednost Šibenčanima, da bi Rafinha u 13. pogodio za 1:3 na poluvremenu.
Početkom nastavka Hrkać smanjuje za domaćine, no, Crnica odgovara s tri nova gola: zabijaju ponovno Šamija i Rafinha, ali i vratar Bilić za visokih 2:6. U posljednjoj minuti utakmice Dubrovčani su preko Duvančića postavili konačnih 3:6.

Kontrolor suđenja: Antonijo Pejić

SQUARE: Alen Turuk, Maro Đuraš, Hrvoje Cvjetković, Gordan Duvančić, Mirko Hrkać, Niko Zrilić, Lujo Jurišić, Ivan Daničić- Kačić, Antonio Noković, Matej Perović, Facundo Martin Gassmann, Đino Peškura, Ante Franković, trener: Antun Bačić

CRNICA: Franko Bilić, Niko Škugor, Saša Subotić, Rafel Ferreira Lima, Marinko Šamija, Josip Jolić, Ivan Đaković, Marko Marčić, Paulo Katuša, Antonio Repić, Bruno Žilić, Josip Maleš, Antonio Perić, Josip Radić, trener: Mladen Perica

STRIJELCI: 1:0 Gassmann(3’), 1:1 Šamija (8′), 1:2 Perić (9′), 1:3 Rafinha (13′), 2:3 Hrkać (22′), 2:4 Šamija (29′), 2:5 Rafinha (39′), 2:6 Bilić (39′), 3:6 Duvančić (40′)