Odbojkaši Šibenika 91. još čekaju na prvu pobjedu: Croatia odnijela bodove s Baldekina - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 20.10.2018, 19:06h   •

Odigrano drugo kolo

arhiva Odbojkaši Šibenika 91. još čekaju na prvu pobjedu: Croatia odnijela bodove s Baldekina
OBJAVA 20.10.2018, 19:13h

Odbojkaši Šibenika 91. doživjeli su i drugi prvenstveni poraz. Na Baldekinu ih je s 3:0 pobijedila Croatia.

Najgušće je bilo u prvom setu, koji je rezultatom 25:20 otišao na stranu gostiju. Iduća dva seta uvjerljivije su otišla na stranu Croatije, bilo je 14:25 i 10:25.

Nakon Zadra i Croatia je bila bolja od šibenskih odbojkaša, koji će prvu pobjedu tražiti u idućem kolu kad gostuju kod Medicinara Trnje.

KLJUČNE RIJEČI:  Odbojka Šibenik '91. /