Mladi šibenski stolnotenisači sudjelovali na kvalifikacijama za prvenstvo Hrvatske ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 29.09.2020, 07:27h   •

U Splitu

Mladi šibenski stolnotenisači sudjelovali na kvalifikacijama za prvenstvo Hrvatske

OBJAVA 29.09.2020, 07:27h

Regionalni kvalifikacijski turnir mlađih kadeta i kadetkinja za pozivni turnir PH održan je dana 27.09.2020. u Splitu. STK Šibenik je nastupio s četvero svojih natjecatelja, u sastavu Luka Borak, Fabio Šanić, Frane Klarić te Vito Žmara.

Franka Miškić je poziv za državno prevenstvo osvojila plasmanom na rang – listi zauzevši 15 mjesto.

Nakon skupine, Luka i Fabio su se plasirali u polufinale bez izgubljenog susreta, Vito i Frane s jednim izgubljenim susretom su ušli u 1/4 i izgubili i to Frane Klarić od pobjednika turnira, a Vito od klupskog kolege Fabia. Susret između Vite i Fabia je bio vrlo zanimljiv,  naime Vito Žmara je vodio sa 2:O i na kraju izgubio s 3:2.

U polufinalu ždrijeb je polučio borbu između šibenskih i splitskih ml. kadeta  u kojim je Fabio Šanić pobjedio (isti rezultat kao i s Vitom) Luku Borka s rezultatom 3:2 i plasirao se u finale gdje se sastao s puno boljim natjecateljem iz STK Split i izgubio priliku za sudjelovanje na PH.

- Koristimo ovu priliku i pozivamo sve zainteresirane rekreativce da se prijave za  “Rekreativnu stolnotenisku ligu Šibenik 2020/21” – poručuju iz STK Šibenik.

KLJUČNE RIJEČI:  stolni tenis / STK Šibenik /