Mislav Badurina i Mate Džepina sjajni na mitingu 'sv. Patrik' u Zagrebu

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   18.03.2024 u 15:17

PK More
Proteklog vikenda je u Zagrebu, na Utrinama, održan plivački miting „sv. Patrik“. U subotnjem djelu programa u konkurenciji od preko 400 plivača kadetskog i mlađe kadetskog uzrasta, plivački klub „More“ predstavljali su: Mislav Badurina, Vice Cvitan, Mate Džepina, Vice Klarić, Laura Petričić i Petar Stegić.

U najmlađoj, kategoriji C, najuspješniji su bili Mislav Badurina i Mate Džepina, s isplivanim izvrsnim rezultatima.

Mislav je osvojio zlatnu medalju u disciplini 50m prsno i dvije brončane medalje u disciplinama 50m leđno i 50m slobodno.

Mate Džepina osvojio je  zlatnu medalju u disciplini 50m slobodno i dvije srebrne medalje u disciplinama 50m delfin i 50m leđno.

Za nagradu u ukupnom poretku natjecatelja zbrajala su se vremena otplivanih utrka na 50m u sve 4 tehnike plivanja. Zbrojem je pehar za prvo mjesto u ukupnom poretku osvojio Mislav Badurina, a za treće mjesto Mate Džepina.

-Čestitke, naravno, idu svim našim natjecateljima, na dobrim rezultatima i sportskoj borbi – poručili su iz kluba.