U Radašinovcima

Malonogometni turnir Hrvatski vitez 'Božidar Bašić 2022.': Vaćani ispali

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   04.09.2022 u 07:18

Marko Ledenko Mane
Nastavljeno je natjecanje na turniru malonogometni turnir Hrvatski vitez 'Božidar Bašić 2022.' u Radašinovcima.

Ljepoticu večeri odigrali su Lišane i Eastwick Vrana. Cijelu utakmicu obje ekipe odigrale su u visokom ritmu s mnogo šansi s obje strane. Igrala se posljednja minuta utakmice i rezultat je glasio 0:0 . U jednom brzom napadu Eastwich preko maestralnog Ivana Čirjaka dolazi u vodstvo 1:0. Lišane kreću u zadnji napad i Kristijan Plazina topovskim udarcem u zadnjim sekundama utakmice poravnava rezultat na 1:1. U ruletu šesteraca Lišane su bile uspješnije, zasluženo prošle dalje i bacile u očaj odličnu ekipu Eastwick iz Vrane.

Torovi su do 34 minute imali igru i visoki rezultat 4:1. Vaćani kreću u žestoki presing i tri minute prije kraja smanjuju rezultat na 4:3. Tada nastaje prava pomutnja u obrani Torova, jedva su do kraja sačuvali  poravnanje rezultata i neizvjesne šesterce.

Lisičić i Cb Firma Vrana  u ravnopravnoj utakmici pružili su odličnu igru i samo je jedna sitna pogreška obrane Cb Firme odlučila, da Lisičić prođe dalje s rezultaom 2:1.

Prošlogodišnji pobjednik turnira Budak pokazao je u samom startu da će i ove godine biti veliki kandidat u obrani naslova. Rutinski je  visoko porazio Bakare 5:2.

Moćna ekipa Bez nervoze također je lakoćom visoko pobijedila mladu ekipu Stolariju Orlović 6:2.

Mjesno igralište. Gledatelja: 300.  Suci: Ivan Zdrilić i Damir Lerga.

LIŠANE  - EASTWICK      (1 : 1)      4 : 3
LIŠANE: Plazina  1, Brajković, I.Nimac, K.Nimac,  Pelaić, Brkić. Voditelj ekipe : Kristijan Plazina
EASTWICK  -  Desnica-Leka , Paleka, Š.Čirjak, S.Čirjak, I.Čirjak, B.Čirjak, Zurak. Voditelj ekipe : Marin Desnica - Leka

LISIČIĆ  -  CB  FIRMA   VRANA          2 : 1
LISIČIĆ: L.Bačić  2, A.Marinović, A.Bačić, F.Bačić, L.Marinović, Mikuluć, Čudina, Peraić. Voditelj ekipe : Andrija Bačić
CB  FIRMA   VRANA: Galešić, Kazija, Čirjak  1, Silov, Golem, Zubčić, Tolić. Voditelj ekipe : Filip Mršić

BEZ  NERVOZE  -  STOLARIJA   ORLOVIĆ        6 : 2
BEZ  NERVOZE  - Števanja, Pavić, Abramović  1, Brekalo  3, Jozinović, Šušak  1, Katuša, Galešić  1, Bilaver. Voditelj  ekipe : Ante  Števanja
STOLARIJA    ORLOVIĆ  - D.Orlović, Vunić, R.Orlović, Erstić, Morić, Perković, D.Orlović, J.Perković  2. Voditelj  ekipe : Ante  Orlović

BUDAK  -  BAKARI   VRANA        5 : 2
BUDAK - M.Bačić  2,  Knežević , Perica, Zekonjić, Biluš  1, Čirjak , T.Orlović  1, M.Orlović, Kuman  1. Voditelj  ekipe : Mateo  Orlović
BAKARI  VRANA  -  M.Čirjak, A.Radnić  1, L.Radnić, Čačić, Prtain, R.Čirjak, Knez, D.Čirjak, B.Čirjak, Blaić, Striguljica. Voditelj ekipe : Gabrijel  Čirjak