Završena osmina finala

Malonogometni turnir 'Lišane 2022.': Sagena West Ham Ražine prošao dalje

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   01.08.2022 u 20:41

Marko Ledenko Mane
Na malonogometnom turniru 'Lišane 2022.' jučer je završena osmina finala s mnogo kvalitetnih i neizvjesnih utakmica.

Pravu kvalitetnu utakmicu i malonogometnu „dramu„  odigrali su Budak i Udruga studenata BIK. U zadnjem minutu na semaforu rezultat je glasio 2:2, gledatelji su očekivali  šesterce.  David Filipović postiže pobjedonosni gol sa zadnjim sučevim zviždukom i donosi konačnu pobjedu 3:2  za svoju ekipu BIK.

Futsal klub Murvica i Hrvatski vitez Niko Cigić odigrali su ravnopravnu utakmicu s bezbroj šansi s obje strane. Nakon završenog remija utakmicu su odlučili šesterci i Murvica je bila spretnija s konačnim rezultatom 5:4.

Favorit turnira Sagena West Ham Ražine lako se obračunala s Grabovcima i visoko ih porazila 7:2. Blue Line je pružao dobar otpor do kraja prvog poluvremena Boysima. U nastavku utakmice do izražaja došla kvaliteta i fizička spremnost Young Boysa  za konačnu pobjedu 6:0.

U ponedjeljak i  utorak  igraju se četvrtfinala.

Parovi četvrtfinala: Kanela Dobra klopa - Futsal klub Murvica,  Udruga studenata BIK  - Young Boys graditeljstvo Ilić,  Sagena West Ham Ražine - Piramatovci, Lišane  - Vrana.

Školsko igralište: Gledatelja: 500. Suci: Karla Šegota i Tomislav Kuman

UDRUGA  STUDENATA  BIK  -  BUDAK     3 :2

UDRUGA  STUDENATA  BIK: Bačić, Marinović, Š.Katuša, Kolić, Filipović  1,  Rosić, Z.Katuša  1, J.Katuša, Vuksan-Ćusa, Duvnjak, Petrović  1. Voditelj ekipe : Josip  Katuša

BUDAK: T.Orlović, Kardum, M.Orlović, ČirjaK  1 , Brajković  1,  Vunić, Biluš, Bačić. Voditelj ekipe : Ivan Perica

FUTSAL  KLUB MURVICA  -  HRVATSKI VITEZ  NIKO CIGIĆ       5 : 4  ( 1 : 1)

FUTSAL KLUB  MURVICA: N.Lučić  1, L.Surać, L.Lučić, Matija .Surać, Lulić, Vukančić,  Anić, Martin Surać, Marijo Surać, N.Lučić, Matijević. Voditelj ekipe : Kristijan Starčević

HRVATSKI VITEZ  NIKO  CIGIĆ: Shiabi, Knežević, Prgin 1, Recegović, Šupe, Ponoš, Nadoveza. Voditelj ekipe : Ante Cigić

SAGENA WEST  HAM  RAŽINE    - GRABOVCI     7 : 2

SAGENA  WEST  HAM: Đak-Božić, Milišić, Boduljak, Baričević  2, Brkić, Stipaničev,

M.Marković  1,  I.Marković  2, Jerkić  1, Copić  1.

GRABOVCI: Kendeš  1, Meić-Sidić, Špadina, Vodanov, Đuran, Ivanković , Vodanov  1, Storić. Voditelj ekipe : Tomislav Ivanković

YOUNG BOYS  GRADITELJSTVO ILIĆ  - BLUE   LINE    6 : 0

YOUNG BOYS GRADTELJSTVO  ILIĆ: Abramović, Vukančić, Ilić-Gagi, Bilaver, Števanja, L.Stojčević, Jurić  1, J.Stojčević  2, Šušak  3, Jurešić , Ljutić, Duvančić . Voditelj ekipe : Nikola  Ilić

BLUE   LINE: Jakovljević, Budan, N.Katuša, M.Katuša, K.Katuša  , Kadija, Zrilić, Čop, Š.Katuša, Vuković, Vrkić. Voditelj ekipe : Dino Jakovljević

VRANA -  ALKOHOLNA   POPLAVA     7:1

VRANA: Šarić, Đodan, M.Miletić  1, N.Miletić, M.Desnica  1, Knežević, Tokić  1, L.Prtain, Zurak, Margarin  2,  Desnica – Leka  2. Voditelj ekipe: Kristian  Šarić

ALKOHOLNA POPLAVA: Mijoć, Musić, N.Plazina, B.Plazina, Marić, S.Tomić  1, D.Tomić, Vrkić. Voditelj  ekipe: Zvonimir   Mijić