Uzbudljiv dan

Malonogometni turnir 'Lišane 2022.': Rupe skupo koštali šesterci

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   25.07.2022 u 14:12

Marko Ledenko Mane
U Lišanima, na samom početku turnira, gledatelji uživaju u sjajnim potezima malonogometnih majstora jer su čak četiri utakmice završene na šesterce.

Vremešni veterani  Nevere Lišane priredili su pravu „senzaciju„ izbacivši odličnu ekipu Bile Vlake nakon izvođenja šesteraca. Nakon završetka utakmice nasatalo je veliko slavlje Nevere.

Ljepoticu turnira odigrali su Budak i Al Flos. Bila je to vrhunska utakmica s mnogo sjajnih prilika s obje strane, postignuto je šest golova i tek nakon izvođenja šesteraca Budak je pobijedio 6:4.

Gorica je protiv Grabovaca u prvom poluvremenu krenula žestoko, dominirala je  tijekom prvog poluvremena i imala vodstvo 3 :0. U drugom poluvremenu druga slika Grabovaca, kojima je pripalo drugo poluvrijeme i u zadnjoj minuti Lovre Špadina poravnava rezultat na 3:3. U ruletu šesteraca Grabovci su bili uspješniji i prošli dalje s rezultatom 5:4.

Vrana i Rupe odigrali su dobru utakmicu s izmjeničnim izmjenama rezultata. Vrana je do zadnje minute vodila 2:1, ali tu nije kraj uzbuđenjima i sa zadnjim sučevim zviždukom Karega poravnava na  2:2 za Rupe. U ruletu šesteraca Vrana je bila uspješnija za konačnu pobjedu 5:4.

Domaćini Lišane visoko su porazili mladu i neiskusnu ekipu Čiste Velike 7:2. Udruga studenata BIK rutinski je pobjedila Bakare iz Vrane 4:1

Školsko igralište. Gledatelja: 500. Suci: Karla Šegota i Tomislav Kuman

CB  NEVERA LIŠANE  -  BILA   VLAKA    5:4  (2:2)

CB NEVERA  LIŠANE: I.Mamić, Mešin, J.Mamić-Droga  1, Musić, I.Radaš, Pavlović, V.Nimac, Žilić, H.Radaš  1, M.Dević-Buble, A.Dević-Cigo, M.Dević, Šimunac. Voditelj ekipe : Antonio  Dević

BILA VLAKA: M.Miletić, Štampalija, Vunić  1, Popov, J.Gospić, M.Gospić, V.Miletić, Perica  - Đebra  1. Voditelj : Marko Perica -Maki

BUDAK -  AL  FLOS      6:4 ( 3:3)

BUDAK: T.Orlović, Kardum, M.Orlović, Čirjak, Brajković  1,  Rubelj  1, Vunić  1. Voditelj ekipe : Ivan Perica
AL FLOS: Crnjak  1,L. Mršić, A.Mršić, Došen, Erlić  2, Musić, Adžić, Margarin. Voditelj ekipe : Domagoj Nimac

UDRUGA  STUDENATA BIK -  BAKARI  VRANA    4 : 1