Sudjeluju i ekipe iz naše županije

Malonogometni turnir ‘Kup Vukšića 2021.’: Perković prošao dalje nakon šesteraca

Ostali sportovi   |   Autor: Š.I.   |   11.07.2021 u 17:30

Marko Ledenko-Mane
Šesterci su opet odlučivali pobjednike na malonogometnom turniru u Vukšiću. Dvije velike utakmice završile su tek nakon izvođenje šesteraca i to je znak koliko je turnir kvalitetan.

Ledenko Metali i Perković su u stvarnosti ekipe Heroja i trećeligaša Zagore iz Unešića. Gledatelji su zaista uživali u  mnogobrojnim prilikama i potezima malonogometnih majstora. Rezultat se izmjenično mjenjao i utakmica je završila 2:2. U ruletu šesteraca Perković je bio uspješniji i nakon utakmice igrači Perkovića su burno proslavili  pobjedu protiv jakog protivnika.

Drage i Knin  također su, na radost gledatelja,  odigrali odličnu utakmicu. Drage su od prve minute krenule  žestoko i stvarale izgledne šanse. Takav način igre im se isplatio i brzo su povele 2:0.  U drugom poluvremenu moćna ekipa Knin od početka isto uzvraća žestokim napadima i pred kraj utakmice poravnava rezultat na 2:2. U ruletu šesteraca Drage su uspješnije i zasluženo su prošle dalje u slijedeće kolo.

Iskusna ekipa  Caffe bar Ivanec iz Selina  lako se obračunala s mladom ekipom Umac iz Bile Vlake  i napunila im sedam komada u njihovu mrežu.

Igralište po Gradinom. Gledatelja: 100.  Suci: Ivan Tucak i Jure Pašara

PERKOVIĆ-LEDENKO METALI  (2 : 2)   12 : 11

PERKOVIĆ: Erceg,  Pražen,  Ljubić,  Perković,  Arambašić, Papac,  Rodić,  Brnada,  Čular,  Kunčić  1,  Lučić,  Klisović  1. Voditelj ekipe : Ivan Erceg

LEDENKO METALI : Babac,  Baričić,  Prolić,  Jurković , Čirjak ,  Rubelj,  Mudronja,  Biluš,  S.Klarin,  L.Klarin , Zekonjić  2. Voditelj ekipe : Mihovil Ledenko

DRAGE- KNIN        (2:2)        7:6

DRAGE : D.Stojanov,  Kardum,  R.Stojanov,  Kuman  ,  Colić,  Horvat,  Čačić  2,  Remšak,  Erlić, Andrija Kazija.

KNIN : Mišković,  Škugor,  Žilić  2,  Knežević, Milanović,  Iilić,  Palavra. Voditelj ekipe : Ante Palavra

CAFFE BAR IVANAC SELINE – UMAC BILA VLAKA             7 : 0

CAFFE BAR IVANAC SELINE : Šarić  2,  Sušić,  Jurlina,  Kresović,  Juričić  1,  Jukić  1,  Šimurina  1,  Lipotica  2. Voditelj ekipe : Luka Jukić

UMAC BILA VLAKA : A.Perica Đebra,  L.Perica,  Miletić,  P.Krpetić,  S.Gulan,  Erak,  Meić,  Savić,  I.Perica,  Dobrović,  F.Krpetić. Voditelj ekipe : Duško Krpetić