Zadnje utakmice osmine finala

Malonogometni turnir 'Kup Vukšić 2022.': Rupe ispale iz daljnjeg natjecanja

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   13.07.2022 u 19:47

Marko Ledenko Mane
Odigrane su dvije zadnje utakmice osmine finala na malonogometnom turniru 'Kup Vukšića 2022.'.

Tin je tijekom cijele utakmice dominirao, stvarao šanse i glatko pobijedio Rupe. Udruga studenata BIK i Sinjoretovo odigrali su pravu malonogometnu ljepoticu večeri. Sinjoretovo je već u 7. minuti preko Davida Katuše povelo 1:0. Mlada kvalitetna studentska ekipa BIK žestoko uzvraća i u 12. minuti sjajnim pogotkom  Davida Kolića poravnava na 1:1. Do zadnjeg minuta sijevale su mnogobrojne šanse s obje strane. Kada su gledatelji opravdano očekivali šesterce tada nastaje prava malonogometna drama. U zadnjim sekundama utakmice kroz mnoštvo nogu  obrane Sinjoretova Domagoj Šimić postiže pobjedonosni zgoditak za BIK i  konačnim rezultatom 2:1 baca u očaj ekipu Sinjoretova.

U srijedu i četvrtak igraju se četvrtfinalne utakmice.

Zloselo Gradnja Pirovac West Ham - Grabovci,  Tin – BIK,   Bulić - Cb Firma Vrana  i Bila Vlaka - Ledenko Metali.

Igralište pod Gradinom.  Gledatelja : 800.  Suci : Joso Cigić i Antonio Čvrljak

TIN-RUPE    3:0

TIN: Bašić, Žura, M. Baždarić,  Remšak, Sušić,  Nakić  1, Jovančević,  T.Baždarić, Dundović  2,  Bugarija. Voditelj ekipe : Tiho Knežević

RUPE - Milovac, Vučenović,  Mijić,  Mandušić, Brajković, Silov,  Blaić, Dujić, Verović, Radnić. Voditelj ekipe : Marko Mandušić

UDRUGA STUDENATA BIK- SINJORETOVO    2:1

UDRUGA  STUDENATA  BIK: Z.Katuša, Grgas, Bačić,  Kolić  1,  Vuksan-Ćusa,  Petrović,  Š.Katuša, Marinović, J.Katuša,  Šimić  1. Voditelj ekipe : Marijan Buljat

SINJORETOVO: Ljumeži,  Lepur, Babić, Sušić, Katuša 1,Čavka,  Vukorepa,  Lončar, Marinović. Voditelj ekipe : Mario Marinović

Tekst i foto: Marko Ledenko - Mane