Četiri puta vodili

Malonogometaši Šibenika 1983 u završnici utakmice ostali bez pobjede protiv Universitasa

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   26.02.2022 u 09:39

Facebook Naši Tići/arhiva
Šibenik 1983 još čeka na prvu pobjedu u nastavku sezone. Ni treće kolo u drugom dijelu sezone nije donijelo trijumf, no, prvi bod u nastavku je osvojen. Odigrali su Šibenčani 4:4 na Baldekinu protiv Universitasa.

Nakon poraza od Futsal Pule na Baldekinu, potom od Futsal Dinama u Zagrebu, momčad Tea Strunje ugostila je na svom parketu Universitas. Četiri su puta domaći malonogometaši vodili, no, do pobjede nisu uspjeli doći.

Pehar je u osmoj minuti Šibenik 1983 doveo u vodstvo. Dvije minute kasnije izjednačio je Tustonjić. S 2:1 otišlo se na poluvrijeme jer je u 17. minuti pogodio Jurić.

Početkom drugog dijela, u 22. minuti, izjednačenje – autogol Dudyja. Protega i Škugor donose Strunjinoj momčadi dva gola prednosti, a s tim vodstvom ušlo se u završnicu utakmice.

Gosti su uspjeli nadoknaditi zaostatak i s dva gola u 39. minuti (Radić, Gotovac) na kraju uzeti jedan bod.

Kontrolor suđenja: Darko Štimac

ŠIBENIK 1983: Mario Jarmanović, Josip Jurić, Jose Wellington Matias Torres, Luka Pehar, Zvonimir Šućur, Vinko Jurković, Ivan Škugor, Agnaldo Eduardo Bessa da Silva, Franko Knez, Mirko Jurjević, Alen Protega, Nenad Knežić, Ante Kosor, Alen Milišić, trener: Teo Strunje.

UNIVERSITAS: Luka Pavlović, Duje Bajrušović, Mateo Kljunak, Ivan Gotovac, Edo Radmilo, Domagoj Čule, Ivor Šuljić, Ivan Tustonjić, Božo Sučić, Vicko Radić, Bruno Bebić, Mate Vrdoljak, Toni Vujić, Toni Miliša, trener: Ivo Jukić

STRIJELCI: 1:0 Pehar (8′), 1:1 Tustonjić (10′), 2:1 Jurić (17′), 2:2 ag – Dudy (22′), 3:2 Protega (24′), 4:2 Škugor (26′), 4:3 Radić (39′), 4:4 Gotovac (39′)