Poraz u završnici utakmice

Malonogometaši Šibenika 1983 porazom otvorili proljetni dio sezone: Futsal Pula uspješnija na Baldekinu

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   12.02.2022 u 09:08

Facebook MNK Šibenik 1983
Na startu proljetnog dijela sezone malonogometaši Šibenika poraženi su na Baldekinu rezultatom 5:2 od Futsale Pule i to u završnici utakmice.

Šućur je u sedmoj minuti Šibenčane doveo u vodstvo. Izjednačenje stiže u 13. minuti golom Vukmira. Urošević u 15. minuti donosi prednost gostima, ali samo minutu kasnije prednost poništava novim golom Šućur. Ipak, gosti na odmor odlaze s prednošću jer je u 19. minuti poentirao De. Moravac.

U nastavku su Šibenčani pokušavali doći do novog gola, no, bezuspješno. U zadnjih pet minuta krenuli su i s igračem-vratarom, ali nisu zabili, već primili dva gola i pobjeda je tako pripala gostima.

Kontrolor suđenja: Nikola Petir

ŠIBENIK 1983: Mario Jarmanović, Antonio Imširović, Josip Jurić, Jose Wellington Matias Torres, Luka Pehar, Zvonimir Šućur, Franjo Matković, Vinko Jurković, Franko Knez, Mirko Jurjević, Ante Kosor, Alen Milišić, trener: Andrija Bakula.

FUTSAL PULA: Žarko Luketin, Dean Moravac, Daniel Moravac, Goran Urošević, David Mataja, Belmin Hasanbašić, Thomas Ignacio Baisel, Srđan Lolić, Manolo Bilić, Niko Vukmir, Ivan Šulentić, Bojan Barišić, Franko Jamičić, trener: Frane Despotović.

STRIJELCI: 1:0 Šućur (7′), 1:1 Vukmir (13′), 1:2 Urošević (15′), 2:2 Šućur (16′), 2:3 De. Moravac (19′), 2:4 Mataja (35′), 2:5 Mataja (40′)