Još jedno slavlje malonogometašica Mirlović Zagore: Preokretom do pobjede u KarlovcuŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 24.01.2021, 07:07h   •

Šesto kolo

Facebook Naši Tići Još jedno slavlje malonogometašica Mirlović Zagore: Preokretom do pobjede u Karlovcu
OBJAVA 24.01.2021, 07:07h

U šestom kolu Prve HMNLŽ malonogometašice Mirlović Zagore stigle su do još jedne pobjede. U Karlovcu su s 5:2 pobijedili domaći Radnik.

Već u prvoj minuti domaća je ekipa povela preko Vranić. Bio je to ujedno i jedini pogodak u prvom poluvremenu.

U nastavku potpuno drugačija 'pjesma'. Mijoč je u 26. minuti izjednačila rezultat, a u istoj minuti ekipa Ive Nakića je i povela: zabila je Michieli Tomić. U 30. minuti Balić povisuje na 3:1. A potvrda pobjede stiže četiri minute kasnije novim golom Michieli Balić, odnosno minutu kasnije kad se u strijelce upisala i Burčul. Konačnih 2:5 postavljen je autogolom u 36. minuti utakmice.

Nakon šest odigranih kola Mirlović Zagora ima četiri pobjede, a u sljedećem će kolu na Baldekinu ugostiti MNK Sisciu Sisak.

KLJUČNE RIJEČI:   mali nogomet / ŽMNK Mirlović Zagora /