Slijedi odmor

Još jedan odličan nastup plivača šibenskog 'Mora' za zatvaranje natjecateljske sezone

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   17.07.2023 u 11:59

PK More
Proteklog vikenda plivači šibenskog 'Mora' uživali su u bogatom sportskom vikendu kojim su zatvorili ovu natjecateljsku sezonu. Na posljednjem kolu Splitske lige za mlađe kadete i početnike klub su predstavljali: Mislav Badurina, Jure Barišić, Vice Cvitan, Mate Džepina, Vice Klarić, Luna Kunčić, Laura Petričić, Petar Stegić, Lovre Aužina, Niko Koloper, Sara Pešić, Luka Šupe i Nika Živković.

-Naši najmlađi plivači su se predstavili izvrsnim, borbenim, utrkama u kojima su pojedini nagrađeni i medaljama, a naš najuspješniji trojac Mislav, Mate i Petar odnijeli su kući svatko po jedno zlato – poručuju iz 'Mora'.

Mislav Badurina osvojio je zlatnu medalju u disciplini 100m prsno i srebrnu medalju u disciplini 50m leđno.

Mate Džepina osvojio je zlatnu medalju u disciplini 50m delfin i brončanu medalju u disciplini 50m leđno.

Petar Stegić osvojio je zlatnu medalju u disciplini 200m slobodno i brončanu medalju u disciplini 50m delfin.

Niko Koloper, najmlađi plivač 'Mora', osvojio je brončanu medalju,a Nika Živković srebrnu medalju u disciplini 200m slobodno.

Luna Kunčić osvojila je brončanu medalju u disciplini 50m delfin.

U Zagrebu se pak održavalo Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine gdje su od  predstavnika 'Mora' nastupili: Marita Iva Bračić, Adrian Lokas i Goran Stegić.

Marita, Adrian i Goran su opravdali nastup otplivanim osobnim rekordima.

-Čestitamo svim našim plivačima na ostvarenim rezultatima i odlazimo na zasluženi sportski odmor jer nas uskoro čekaju pripreme za predstojeću sezonu i izazove – naglašavaju iz kluba.